Головна Новини 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ отримала бойовий прапор

105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ отримала бойовий прапор

У грамоті, підписаній президентом України йдеться: «Вручити бойовий прапор 105-й бригаді Територіальної оборони як символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові, мужньо, вміло і непохитно боронити Українську Державу».

Командувач Сили територіальної оборони ЗСУ генерал – майор Ігор Танцюра вручив Бойовий прапор командиру бригади полковнику Євгену Фоменко під час офіційних заходів у Києві.

Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній (Митрополит Епіфаній) поблагословив кожного воїна Збройних Сил України повернутись додому живим, з перемогою та освятив бойові прапори вручені бригадам Сил територіальної оборони.

ДОВІДКОВО:

105 окрема бригада територіальної оборони Сил ТрО ЗСУ сформована 27 червня 2018 року.

Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці бригади у складі підрозділів беруть безпосередню участь в бойових діях звільняючи захоплені українські території на різних ділянках фронту.

Командиром бригади на даний час є полковник Євген Фоменко.

Офіцер з 2014 року виконував завдання в зоні проведення АТО, де пройшов шлях від командира взводу до командира зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here