«Існують об’єктивні і суб’єктивні передумови популярності „Пан+Пані”, — говорить Андріїшин. — Справді, політика гласності була реальною. Стало можливим видавати і писати про все. В СРСР була відсутня масова еротична література. І звичайно, були люди, які цікавилися інтимними темами і змогли їх розкрутити. Якби ці люди жили не в Тернополі, а, наприклад, в Херсоні, то така газета виходила би в Херсоні. Тому унікальність Тернополя не потрібно шукати. Так сталося, що однодумці зібралися в Західній Україні».
Перші випуски «Пан+Пані» нараховували 30 тис. примірників. А вже 10-й номер, який вважався окремим виданням, вийшов накладом 120 тис. екземплярів. На піку популярності тираж досяг 290 000 копій. Газету купували не тільки в Тернополі, але і в Києві, Полтаві, Кіровограді, Криму, Донецьку та Луганську.
«Нехай вибачають мені панночки, але зненавидів їх через свою дружину, яка зраджувала, залишила мене. А кохав її більше за все на світі. Тепер живу спогадами про свої юні гомосексуальні стосунки. Мені подобається теперішня молодь, особливо хлопці, вони такі сексуальні і симпатичні. Маю молодих партнерів 16-22 років, підкоряюсь їм в усьому, аби догодити, виконую “різне”, а також роль “жінки”. Це мій секс, нехай дивний, але солодкий. Ваш читач».
Більшість з таких листів були підписані анонімно. За такі ексклюзиви поціновувачам «Пан+Пані» не платили.
Інколи ситуації доходили до абсурду. Олександр Пономарьов сварився з редакцією, тому що йому «прифотошопили» не те тіло. Він вважав, що заслуговує на краще. Ада Роговцева також була незадоволена світлинами, які прикрасили її інтерв’ю. Але до гучного скандалу не доходило, всі розмови залишилися в зіркових кулуарах.
«Ми як автори ставили перед собою певні просвітницькі моменти. А те, що читачі не помітили, що ми їм нав’язуємо їх, то це означає, що вибрали правильну форму. Ми натяками згадували в абсолютно розважливих матеріалах, і були спеціальні тематичні матеріали на просвітницьку тему. Зокрема про СНІД на початку розповідали небагато, але потім відводили під цю проблематику майже цілу сторінку. Розповідали, чому варто користуватися презервативами. Брали інтерв’ю у світил науки. Це була пізнавально-наукова сторінка», — ділиться спогадами Андріїшин.
Ще цікавіше, що в сучасній Україні подібних ЗМІ попросту немає, навіть в свободолюбивому і заваленому порнографією інтернеті. Тож варто задуматися, яке ж покоління по-справжньому розкуте і вільне, а яке — соромиться свого тіла і своїх бажань, пише газета Амнезія.