Головна Новини Як у Тернополі спортсмени з 13 країн змагалися

Як у Тернополі спортсмени з 13 країн змагалися

Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту у класах «Формула-125» та «Формула-250», а також етап Чемпіонату Світу у класі «Формула-500» приймав Тернопіль 26-27 серпня. Особливістю цьогорічних змагань стало також проведення перегонів на моточовнах у касі «S-550» на приз міського голови Тернополя. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з різних країн Європи. Українські команди були представлені тільки у класах «F-250» та «S-550».

За результатами двох днів змагань перші місця зайняли естонець, двоє італійців та литовець. У класі човнів «F-125» переможцем став Марек Пееба з Естонії, у класі «F-250» – Маттео Гандольфі з Італії. Оскільки у Тернополі проходив завершальний, четвертий, етап чемпіонату Європи, то ці спортсмени стали Чемпіонами Європи. У класі «F-500» у всіх трьох заїздах найшвидше проїхав дистанцію італієць Джузеппе Россі, ставши фаворитом четвертого етапу Чемпіонату світу. Попереду у нього ще останній етап змагань, який відбудеться у вересні в Німеччині. Кубок Європи на приз міського голови Тернополя у класі S-550 виграв литовець Лаймутіс Моркунас.

Як проходили змагання дивіться у фоторепортажі.