Головна Новини Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на змаганнях у США

Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на змаганнях у США

Тернопільський спортсмен Тарас Радь здобув золоту медаль на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США. Про це повідомили на сторінці Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Змагаючись у класі LW 10-12 (сидячі) спортсмен вже здобув золоту медаль, срібну і бронзову медалі. У біатлоні спринт на дистанції 7,5 км Тарас виборов ще одну золоту медаль.

Як повідомляє Національний комітет інвалідного спорту України, в четвертий день змагань, 5 березня, в біатлоні (спринт, 7,5 км) українські паралімпійці вибороли 9 нагород – 3 золоті медалі, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

За два дні до завершення етапу Кубка світу, у доробку України є 24 медалі – 8 золотих медалей, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

6 березня у команди був вихідний від змагань день, спортсмени готувалися до гонки переслідування у біатлоні (спринт), що пройде 7 березня.