Головна Новини Тернопільський біатлоніст Руслан Бригадир – чемпіон України у мас-старті

Тернопільський біатлоніст Руслан Бригадир – чемпіон України у мас-старті

В останні дні грудня у селі Яворів Турківського району Львівської області пройшов чемпіонат України з біатлону серед дорослих. Спортсмени боролися за комплекти медалей у чотирьох видах: спринти (чоловіки, жінки), гонки переслідування (чоловіки, жінки), мас-старти (чоловіки, жінки), змішана естафета. Участь у змаганнях взяли і представники Тернопілля. Найвищим досягненням серед своїх колег по команді відзначився Руслан Бригадир, який виборов золоту нагороду у гонці з масовим стартом на 15 км серед чоловіків, пише oblsport.te.ua

Як повідомляє Федерація біатлону України, незважаючи на три кола штрафу, Руслан зумів випередити найближчих переслідувачів майже на 30 секунд і здобути «золото». До речі, це перша нагорода спортсмена у змаганнях серед дорослих. Руслан Бригадир – вихованець КУТОР «ТОДЮСШ із зимових видів спорту» (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В.), студент факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету.

А загалом тернопільські біатлоністи показали на чемпіонаті України такі результати.

У спринтерській гонці на 10 км серед чоловіків:

7 місце – Бригадир Руслан (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В., КУТОР “ТОДЮСШ із зимових видів спорту”)

10 місце – Труш Віталій (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В., ШВСМ)

17 місце – Мандзин Віталій (тренери Бурик Н.В., ШВСМ)

23 місце – Драбик Давид (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н.В., КУТОР “ТОДЮСШ із зимових видів спорту”)

25 місце – Крикончук Юрій (тренери Кирилюк В.Д., Починок І.М., КУТОР “ТОДЮСШ із зимових видів спорту”)

У спринтерські гонці на 7,5 км серед жінок:

8 місце – Кручова Марія (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є.)

20 місце – Усенко Олександра (тренери Кирилюк В.Д., Меркушина І.В., ШВСМ)

У гонці переслідування на 12,5 км серед чоловіків:

9 місце – Труш Віталій (тренери Меркушина І.В., Меркушин О.В., ШВСМ)

У гонці переслідування на 10 км серед жінок:

4 місце – Кручова Марія (тренери Кручовий М.Т., Бунт О.Є.)

17 місце – Усенко Олександра (тренери Кирилюк В.Д., Меркушина І.В., ШВСМ)

У гонці з масовим стартом на 15 км серед чоловіків:

У змішаній естафеті 2х7,5 км, 2х6 км команда Тернопільської області у складі Мандзин Віталій, Бригадир Руслан, Усенко Олександра, Пазинюк Іванна зайняла п’яте місце.