Головна Новини Тернополянка стала срібною призеркою чемпіонату Європи серед спортсменів з вадами слуху

134 спортсмени з 19 країн стали учасниками VI чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з вадами слуху, який проходив в місті Гомелі (Білорусь). Учасники представляли такі країни, як Вірменія, Болгарія, Чехія, Іспанія, Естонія, Фінляндія, Великобританія, Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Голандія, Росія, Словенія, Словаччина, Швеція, Туреччина, Україна, Білорусь.

В складі національної команди України від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт” виступала КМСУ Руслана Муравська – 2000 р.н., студентка І курсу Тернопільського педагогічного ліцею спортивного профілю. У стрибках у висоту з результатом 1.64 Руслана завоювала срібну нагороду. Тренер спорстменки – заслужений тренер України Михайло Васірук, зазначили в управлiннi фiзичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Ддамо, що у загальному медальному заліку збірна команда України завоювала 18 нагород, з яких 5 золотих, 7 срібних, 6 бронзових, і посіла друге місце.

Тернопільщина вітає спортсменку та тренера!