Головна Новини Тернополянин Едуард Стрільчук здобув «бронзу» на Чемпіонаті Європі з греко-римської боротьби

Цими днями у м. Бухарест (Румунія) проходить Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед дорослих U-23.

Понад 700 спортсменів із 40 країн вийдуть на килим та боротимуться за перемогу. Серед учасників представлена і українська збірна, у складі якої є тернополянин Едуард Стрільчук.

У ваговій категорії 55 кг боротьби греко-римського стилю Едуард Стрільчук виборов бронзову нагороду, здобувши перемогу над спортсменом із Молдови у фінальній сутичці за ІІІ місце.

У попередніх сутичках Едуард поступився лише переможцю чемпіонату Європи у ваговій категорії 55 кг – представнику Румунії Денісу Флоріну Міхай (Denis Florin MIHAI).

Едуард Стрільчук розпочав спортивну кар’єру у Долинській дитячо-юнацької спортивної школи Долинської міської ради Івано-Франківської області (тренер – Чернецький Степан Ярославович). З 2019 року вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко–римсьої боротьби Тернопільської міської ради. Тренується під керівництвом Заслужених тренерів України Віталія Ліщинського та Андрія Телебана. Стипендіат Тернопільської міської ради.

З 2023 року – вихованець Тернопільської обласної комунальної школи вищої спортивної майстерності.

Вітаємо юного чемпіона та тренерів із нагородою. Бажаємо надалі нових перемог та  успіхів на арені професійного спорту.