Головна Новини На Міжнародному конкурсі з вільної боротьби перемогли тернополянки

На Міжнародному конкурсі з вільної боротьби перемогли тернополянки

Юні тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенко стали чемпіонками Міжнародного турніру з вільної боротьби імені Тадеуша і Зигмунда Струсів серед дівчат-юніорок віком до 20 років та дівчат-підлітків віком до 14 років. Сестри боролися у своїх вагових категоріях – 32 та 34 кілограми відповідно. Змагання проходили у місті Седльце, Мазовецького воєводства неподалік Варшави у Польщі. У них брали участь сильніші борці шести країн Європи. Окрім українців і поляків, тут також змагалися німці, білоруси, словаки та литовці.

Загалом, українська збірна, у складі якої, окрім тернополянок, виступали також учениці Львівського училища фізичної культури, посіла перше загальнокомандне місце. Зокрема, серед юніорок результати  такі: Падошик Анастасія – 2 місце, 44 кг; Бабіцька Вікторія – 1 місце, 51 кг, Зелених Катерина – 1 місце, 51 кг, Алпєєва Анастасія – 2 місце, 59 кг, Чудик Оксана – 1 місце, 63 кг, Вовчак Романа – 1 місце, 67 кг; серед молодших дівчат: Повк Кароліна – 3 місце, 48 кг, Ткачук Даніела – 1 місце, 52 кг.

Тернополянки Вероніка та Катерина Кондратенко – вихованки Тернопільської КДЮСШ-1 та Спортивного клубу «ГалТер’S» імені Богдана Сцібайла. Тренує спортсменок їхній батько Сергій Кондратенко у борцівському залі в ЗОШ№17, дівчата є ученицями цієї школи, пише oda.te.gov.ua