Головна Новини Армрестлери Тернопілля привезли з Одеси дві золотих та одну бронзову медалі

Армрестлери Тернопілля привезли з Одеси дві золотих та одну бронзову медалі

Кубок України з армрестлінгу завершився в Одесі. Участь у змаганнях взяло 166 спортсменів з 21 регіону України. За збірну команду Тернопільщини виступали Вадим Стецюк, Святослав Бочков, Гордій Бабій, Владислав Білик, Михайло Заєць. Наші спортсмени здобули у своїх вагових та вікових категоріях дві золотих і одну «бронзову» медалі. Так, Святослав Бочков посів перше місце на праву руку в категорії 70 кг серед юнаків, Владислав Білик зайняв третє місце на ліву руку в категорії 60 кг серед дорослих, Вадим Стецюк став чемпіоном на ліву руку, виступаючи в категорії понад 100 кг серед дорослих, пише oblsport.te.ua