![214982132_2977754009149714_1708199605832005142_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/07/214982132_2977754009149714_1708199605832005142_n-640x551.jpg)
Уся академічна спільнота ТНПУ, факультет педагогіки і психології, студентське братство глибоко сумують з приводу непоправної втрати…
Внаслідок раптової хвороби трагічно і передчасно покинула світ студентка ГОРУН АННА МАРІЯ ОЛЕГІВНА.
Вона була доброю та щирою, мала чудове почуття гумору…обожнювала серіал “Друзі”, пісню “Sweater weather”… Радо допомогла іншим і вміла підтримати в складні моменти…
Її сміх ще довго залишиться в пам’яті багатьох і, зокрема, в стінах нашого факультету, де вона навчалась на спеціальності “Психологія” в групі П-11…ТНПУ висловлює щирі співчуття батькам Анни-Марії, її родині, друзям, однокурсникам, викладачам та всім, хто знав покійну. Нехай пам’ять про Анну-Марію буде доброю і світлою…