Головна Новини Їдеш з Тернополя до Києва – бери квитки зі Львова – неподобства...

Їдеш з Тернополя до Києва – бери квитки зі Львова – неподобства Укрзалізниці

поїзд

поїздБільшість пасажирів, які мають намір скористатися послугами «Укрзалізниці», їдучи прохідними через станцію Тернопіль швидкими поїздами, змушені нести понаднормові затрати для придбання квитків, наголошує народний депутат України Володимир Бойко.

Для прикладу, більшість придбаних в Тернополі квитків до міста Київ продаються від станції Стрий або Львів. Подібна ситуація і з придбанням квитків у зворотному напрямку, коли пасажири, які мають намір доїхати із Києва до Тернополя, змушені брати квитки до Стрия чи Львова.
У зв’язку із цим Володимир Бойко звернувся до міністра інфраструктури Володимира Козака із проханням розібратися із ситуацією навколо неналежного сполучення залізничним транспортом для жителів Тернопільської області.
За словами народного депутата, така ситуація призводить і до проблемного залізничного сполучення між станціями Тернопіль та Львів. Зважаючи на наведені вище факти, придбати квитки на прохідні швидкі поїзди із Тернополя до Львова та у зворотному напрямку – практично неможливо. При цьому вагони фактично їдуть напівпорожніми.
«Звертаю Вашу увагу на те, що залізничне сполучення між Тернополем та Львовом має важливе значення. Велика кількість тернопільської молоді є студентами вищих навчальних закладів Львівщини, жителі Тернополя часто відстоюють свої права у Львівському апеляційному адміністративному та Львівському апеляційному господарському судах, користуються послугами міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Тернополяни часто відвідують Львів як історичну та культурну столицю Західної України, мистецький та відпочинковий осередок», – зазначає у зверненні Володимир Бойко.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Такая ситуация сейчас везде по Украине. А из Крыма вообще с целью заполнения хюндаев другие поезда идут полупустные. В кассах продают билеты на хюндай, говоря, что на другие нет билетов. Отличный способ скрыть “марнотратсво” в отношении хюндаев

  2. ЦЕ Є КЛАСИКА УКРЗАЛІЗНИЦІ. ТАКА СХЕМА ДІЄ ПО ВСІХ НАПРЯМКАХ.ПАСЖИРИ ПРОМІЖНИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ЗМУШЕНІ ПОСТІЙНО ПЕРЕПЛАЧУВАТИ!!! ЗАХИСТУ ПРАВ СОЖИВАЧІВ НЕМА,АНТИМОНОПОЛЬНИЙ З МІНЮСТОМ СПЛЯТЬ,ПРОКУРАТУРІ ЦЕ ТАКОЖ НЕ Ц І К А В О.

  3. Така ситуація скрізь на залізниці. Мабуть,таким чином намагаються збільшити виручку від продажу квитків, але, як говориться, ”жадність фраєра згубила”, бо ця метода врешті може призвести до перерозподілу пасажиропотоку, що зменшить доходи Укрзалізниці ще більше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here