![28279494_1830468923694212_6239439879105811290_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/28279494_1830468923694212_6239439879105811290_n.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/28279494_1830468923694212_6239439879105811290_n.jpg)
На місце події виїхали усі екстренні служби. В цей час в приміщенні відбувалися урочистості з нагоди другої річниці створення Держпродспоживслужби Тернопільської області. Поліцейськими евакуювано понад 200 людей. Вибухотехніки та кінологи обстежили будівлю та прилеглу територію з метою виявлення можливого вибухового пристрою. Інформація про замінування не підтвердилася.
Правоохоронці встановлюють особу додзвонювача. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань згідно статті 259 ККУ України – завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.