Головна Новини Інтерв’ю некомпетентного Напори зібрало на нараду аграріїв

Інтерв’ю некомпетентного Напори зібрало на нараду аграріїв

img_9899Прочитавши інтерв’ю директора департаменту агропромислового комплексу Тернопільської області Олега Напори в інтернет-газеті «Номер один», аграрії Чортківського району зрозуміли, що справді в нашій країні діється “щось не те”, як влучно висловився сам пан Напора. Перш за все кожен чиновник, який отримує заробітну плату з наших податків, повинен виконувати свою роботу чітко та професійно, ну і звичайно, детально володіти інформацією в тій сфері, до якої він має безпосереднє відношення, а не фантазувати, оперуючи довільними темами, пише Золота Пектораль
Пан Олег Напора, який відповідає за сільське господарство в Тернопільській області, здавалося б, як ніхто інший мав би знати про проблеми, які є в аграрному секторі нашого району. Але його нещодавнє інтерв’ю тільки підтвердило здогади, що компетентність тернопільського урядника сягає нульової позначки, сказати по-іншому – язик не повертається. Безпідставні звинувачення депутата Чортківської районної ради, керівника ПАП “Березина” Володимира Євгеновича Заболотного паном Напором виявилися нічим іншим, як наклепом, особистою помстою до керівника “Березини”. Саме це інтерв’ювання вкотре зібрало аграріїв Чортківського району на нараду, де не просто йшло обговорення дій директора департаменту, але кожне висловлювання його учасників перетворювалось на гнівне обурення безпідставними звинуваченнями тернопільського чиновника. Всім аграріям відомо, що пан Володимир Заболотний був в числі перших осіб, що брав минулого року активну участь у революції Гідності, допомагав грошима і продовольством. Потім, на початку російської окупації, надавав допомогу українським армійцям – грошима, бронежилетами та продовольством. За рік часу, тільки він один, надав нашим військовим грошової допомоги на суму 78010 гривень, купив військових сертифікатів на суму 10000 гривень, став першим учасником каси взаємодопомоги армії, віддав 10 000 гривень на облаштування квартири сім’ї загиблого Дениса Громового. Він не перестає допомагати всім родинам, де є мобілізовані чоловіки на армійську службу, в своєму окрузі, брав активну участь у формуванні та відправленні гуманітарної допомоги для Міністерства оборони нашої держави. Всі ці дії, допомога мають документальне підтвердження. Він так само, як і кожен з аграріїв, щиро і безкорисливо надавав поміч захисникам нашої батьківщини, не кривив і не кривить душею, бо добре знає, що українські воїни віддають на сході України найдорожче – життя.
Обговоривши цю проблему Рада аграрних підприємств Чортківського району вирішила:
1.Вимагати від пана Олега Напори публічного вибачення перед депутатом районної ради, керівником ПАП «Березина» Володимиром Заболотним в засобах масової інформації, а саме в інтернет-газеті «Номер один».
2. Звернутися з листом до управління сільського господарства Чортківського району, аби його керівник запросив пана Напору на зустріч з аграріями Чортківщини для обговорення питань, які назріли в аграрному секторі, а також поспілкуватися з тернопільським начальником, обговорити бачення і специфіку весняно-польових робіт, йдеться все-таки про урожай 2015 року.
3. В іншому випадку, коли буде проігноровано перший та другий пункт у викладеній редакції, аграрії Чортківщини будуть ініціювати проведення особистої зустрічі з міністром аграрної політики та продовольства паном Олексієм Павленко.
За дорученням голови ради аграрних підприємств Градового В.С.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here