Головна Новини Іноземця, який спричиняв насильство в сім’ї, видворили за межі України

Іноземця, який спричиняв насильство в сім’ї, видворили за межі України

Підбили підсумки профілактичних заходів «Мігрант», основною метою яких був нагляд та контроль за виконанням іноземними громадянами законодавства в міграційній сфері.

За час проведення заходів стосовно 54 іноземців, які перебували на території України без законних підстав, прийнято рішення про примусове повернення з України, 10-ом з них заборонено в’їзд в Україну.

Подано до суду 5 адміністративних позовів про примусове видворення за межі України. Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області позовні вимоги щодо нелегальних мігрантів задоволені повністю, рішення набрали законної сили, 4 іноземців уже видворено за межі України, один -затриманий та перебуває в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців.

Також одному іноземцеві скасовано посвідку на тимчасове проживання. З таким клопотанням звернулася дружина іноземця, оскільки чоловік регулярно спричиняв насильство в сім’ї. А громадянину Грузії, який міг нести загрозу інтересам національної безпеки, скорочено строк тимчасового перебування в Україні, а громадянину Азербайджану, який заборгував нашій державі декілька десятків тисяч гривень, скасовано дозвіл на імміграцію.

За період проведення операції ,,Мігрант” за порушення встановлених правил перебування в Україні на підставі ч.1 ст.203 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності 130 іноземців та осіб без громадянства. За сприяння іноземцям у скоєнні цих правопорушень до адміністративної відповідальності притягнуто за ст. 205 КУпАП – 18, за ст. 204 КУпАП – трьох громадян України та за ст. 206 КУпАП – одного громадянина України.