Головна Новини Військовий комісар хабарник не знайшов грошей на заставу

Військовий комісар хабарник не знайшов грошей на заставу

Правоохоронці задокументували факт вимагання упродовж серпня-жовтня неправомірної вигоди. Хабар у розмірі 260 тис грн призначався за сприяння у призначенні військового комісара Борщівського райвійськкомату на посаду та не створення перешкод у службовій діяльності, про це повідомляє 20 хвилин

Суд визначив 2 млн грн застави обласному військовому комісару Тернопільщини. Проте правом її внесення Володимир Катинський не скористався, повідомила прес-секретар військової прокуратури західного регіону України Юлія Галущак. Наразі триває досудове розслідування, – повідомила Юлія Галущак. – Тому деталей справи у прокуратурі не розголошуватимуть через таємницю слідства.

Нагадаємо, 20 жовтня 2016 року Шевченківський районний суд м. Львова задовольнив клопотання військової прокуратури Західного регіону України та обрав військовому комісару Тернопільського обласного військового комісаріату полковнику Катинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з визначенням застави в розмірі 2 млн грн.

Як повідомлялося, 18 жовтня 2016 року слідчий відділ військової прокуратури Західного регіону України, військова прокуратура Тернопільського гарнізону за матеріалами та спільно із відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Тернопільській області задокументувала факт вимагання упродовж серпня-жовтня поточного року неправомірної вигоди вказаним військовослужбовцем. Хабар у розмірі 260 тис грн призначався за сприяння у призначенні військового комісара Борщівського РВК Тернопільщини підполковника В. на посаду та нестворення перешкод у службовій діяльності.

Корупціонера затримано в порядку ст. 208 КПК України під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 66 тис грн, повідомили у прес-службі військової прокуратури західного регіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here