Головна Новини Із «Дальнього пляжу» – на лаву підсудних

Із «Дальнього пляжу» – на лаву підсудних

Непоправною трагедією ледь не завершився відпочинок на березі Тернопільського ставу для двох родин. Причиною став конфлікт, що раптово виник між чоловіками. Інцидент стався рік тому, в липні.

Того суботнього дня на «Дальньому пляжі», що називається, яблуку не було де впасти. Обвинувачений Олександр із маленьким сином, дружиною та її подругою приїхали ще зранку та зайняли давно вже вподобане ними місце на березі озера. Відпочивали цілий день, купалися та загоряли і навіть трохи (з їхніх слів) випили пива і лише у сутінках почали збиратися додому. Першим до автостоянки з дитиною на руках пішов молодик,пише Номер 1 

І раптом побачив, як літній чоловік намагається виїхати своєю «Дачія Логан», не зачепивши припаркований поруч його світлий «Фіат».

«Ще метр – і ремонтуватимеш мою машину!» – зі злою іронією зневажливо кинув Сашко, підійшов та посадив у салон сина, сховав у багажник вудочки.

«То не паркуйся, як м..к, щоби можна було спокійно виїхати!» – відказав молодик, який стояв поруч із двома жінками, спостерігаючи за маневрами батька.

Сашко скипів і з кулаками кинувся на нього.

У цей час із машини вийшов водій, кинувся до них і став перед обвинуваченим, заступивши собою сина. Це ще більше роз’ятрило нападника, і він кулаком щосили вдарив сивочолого по обличчю. Від удару пана відкинуло назад, і він потилицею спочатку вдарився об бампер свого авто, а потім ще об каміння. У тиші почувся тріск кістки, із рани хлинула кров. Хтось із жінок закричав. А син потерпілого схопив палку й кинувся на Сашка. Йому на допомогу підбігли ще декілька парубків, і вони добряче надавали стусанів хамовитому ґалабурднику.

Тим часом дружина потерпілого викликана «швидку» та поліцію. За фактом нанесення необережного тяжкого тілесного ушкодження (ст. 128 КК України) було порушено кримінальне провадження.

Характерно, що в суді Олександр вини не визнав і навіть звинуватив потерпілого у провокації: мовляв, йому довелося вдарити з метою необхідної оборони.

Щоправда, суддя Тернопільського міськрайонного суду не зважив на слова обвинуваченого, адже їх спростовують матеріали справи та результати судової експертизи.

Відтак Олександра визнано винним та на один рік позбавлено волі. Крім того, йому доведеться компенсувати лікарні 11 тис. 850 грн., витрачених на лікування потерпілого. Плюс ще майже 13 тис. грн. самому потерпілому також за витрати на лікування та 30 тис. грн. моральної шкоди, тобто загалом – 55 тисяч, і все через власну нестримність і зверхність. Зрештою, добре, що він хоча б не вбив людину!

З етичних міркувань ім’я обвинуваченого у публікації змінено.

Марина Криниця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here