Головна Новини Євро-2012 пройде повз файне місто

Євро-2012 пройде повз файне місто

Євро-2012

Євро-2012Як уже не раз писав наш сайт, та інші, у Тернополя мало шансів прийняти хоч якусь з футбольних збірних, які вибороли право змагатися на чемпіонаті Євро-2012.

Реальність виявилася згачно гіршою за прогнози – у Західній Україні не буде ЖОДНОЇ збірної. Переважна більшість з них літатиме на матчі з Польщі. Така об’єктивна оцінка готовності України до свята футболу. Ніхто не хоче ризикувати розбитися на горбатих дорогах, отруїтися в сумнівних харчевнях чи тісніше познайомитися з нашими “поліцейськими”, медиками і вболівальниками. До нашого ж Тернополя заглянуть лише одиниці з числа екстремалів, пише “За Збручем”

Ось де розташуються футбольні збірні:

1 Польща, Польща

2 Голландія Польща (Краків)

3 Німеччина Польща

4 Англія Польща (Краків)

5 Італія Польща (Краків)

6 Іспанія Польща (Гневіно)

7 Греція Польща(де небудь)

8 Росія Польща (Варшава)

9 Португалія Польща (Познань)

10 Хорватія Польща (де небудь)

11 Чехія Польща (де небудь)

12 Ірландія Польща (Гневіно)

І лише:

13 Україна (Київ)

14 Франція України (Донецьк)

15 Данія України (Одеса)

16 Швеція України (Харків)

Таким чином можна поставити хрест на мріях рестораторів та готельєрів заробити грошей на тисячах європейських уболівальників. Ті, хто наважиться відвідати матчі своїх збірних користуватиметься чартерними авіарейсами за маршрутом ааеропрт-стадіон-аеропорт. А житимуть, питимуть пиво та витрачатимуть гроші протягом усього чемпіонату у сусідній Польщі. От хто, справді, збере вершки від спільного проведення Євро 2012.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here