Головна Новини “Я і мої кози”, – сільська жінка з Тернопільщини веде популярний відеоблог

“Я і мої кози”, – сільська жінка з Тернопільщини веде популярний відеоблог

Любов Кобилянська з Кременеччини веде відеоблог про кіз. В господарстві їх має 13. У блозі розповідає, як за ними доглядає та чим годує. На YouTube канал жінки вже підписалися більше 8 тисяч людей.

Любов Кобилянська живе у селі Старий Олексинець Кременецького району, розповідає Суспільне. Жінка розповідає, що зазвичай прокидається о 6 ранку, щоб подоїти та нагодувати кіз:

“Я сіно їм в жолоби накладу і вони собі так їдять. Зараз я їх виганяю тільки раз пастися, в обід о 14 годині, і вони пасуться в мене до 15:30. Потім приганяю їх додому і ввечері те саме їсти даю”.Жителька Тернопільщини веде відеоблог про село: 13 кіз і більше 8 000 підписників

Жителька Тернопільщини веде відеоблог про село: 13 кіз і більше 8 000 підписників

Кобилянська каже, двом її найменшим козенятам – по 2 місяці. А найстаршій – 5 років. Усім козам жінка дала імена.

“То Мурза, Киця, біля тину – Біла, то Крива моя, а то Кнопка, а то малий Черниш”, – розповіла Кобилянська.Жителька Тернопільщини веде відеоблог про село: 13 кіз і більше 8 000 підписників

Жителька Тернопільщини веде відеоблог про село: 13 кіз і більше 8 000 підписників

За її словами, відеоблог про своїх кіз жінка почала знімати рік тому. Це була ідея її дітей. Їх у неї шестеро:

“Почали до мене багато людей телефонувати, приходити і питати за кіз. Я багато давала порад і діти мої кажуть: “Мамо, ти стільки знаєш, може, ти заведеш вже свій канал на YouTube і будеш розказувати, щоб люди більше знали”. Коментарі допомагають дивитися діти, якщо я не встигаю, бо роботи багато. Або допомагають з козами мені, щоб я встигла коментарі подивитися і відповісти”.

Вести блог допомагає найменша донька – 11-річна Наталя.

“Ставлюся позитивно, мені подобається, весело”, – каже Наталя.Жителька Тернопільщини веде відеоблог про село: 13 кіз і більше 8 000 підписників

Любов Кобилянська з донькою Наталею

Кобилянська розповідає, відзняла понад сотню роликів для свого блогу. Деякі з них переглянули від 7 до 9 тисяч людей. За її словами, є підписники із-за кордону:

“В мене підписники зі всього світу є: з Австралії, з Німеччини, з Білорусі, з Росії. Я нічого не придумую, не фантазую, показую так, як воно є. Отаке воно життя і таке воно село. І воно прекрасне”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here