Головна Новини “Я народжувала під сирену”: першим у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

“Я народжувала під сирену”: першим у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

“Вони нас обстрілюють, а ми народжуємо”,  каже жінка, яка першою у новому році народила хлопчика. Вона розповіла, найбільше боялася, що під час пологів розпочнеться ракетна атака. Так і сталося. Вдень 31 грудня під час першої повітряної тривоги жінка була у підвалі, а вночі, під час другої, народжувала, повідомляє Суспільне.

Першим у новорічну ніч народився хлопчик вагою три з половиною кілограми. Мати хлопчика Олена Шмигельська каже, народила о першій годині 15 хвилин.

“Я не раз про те думала, що страшно 31 народжувати, я чомусь була впевнена, що будуть обстріли. Правда вдень, були в підвалі, сиділи, бо була повітряна тривога. Десь о 14 ми спустились у підвал і сиділи до 16 години. Потім я народжувала під сирену. Я народила, а через 10 хвилин закінчилась повітряна тривога. Але нічого, вони нас обстрілюють, а ми народжуємо”.

Під час тривоги у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

Олена Шмигельська. Фото: Анастасія Кисіль/Суспільне Тернопіль

Жінка розповіла, сина планує назвати Арсеном.

“Як старші люди кажуть, що у війну народжуються хлопчики і от мені здається, що то добрий знак, що то перший хлопчик народився. Це сталося одразу після настання Нового року”.

Під час тривоги у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

Породілля з сином. Фото: Анастасія Кисіль/Суспільне Тернопіль

Олена Шмигельська каже, перед пологами встигла загадати новорічне бажання.

“Щоб не чути звуки сирен, не ховатися від ворожих атак, щоб діти не знали війни”.

0 5 годині 45 хвилин народилася дівчинка. Батько немовляти каже, лікарі прогнозували, що донька народиться на тиждень пізніше.

“Дата мала бути на саме Різдво 7 числа. Ми почали готуватися ближче до 7 числа. От знаємо, що все спокійно, але тут так 30 грудня дивимося, а в нас починається якраз процес. Дитина в нас з’явилася 1-го січня”, – каже батько Назарій Довгополий.

Під час тривоги у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

Назарій та Роксолана. Фото: Анастасія Кисіль/Суспільне Тернопіль

“Я була дуже щаслива. Ми хотіли дівчинку, ми чекали на дівчинку”, – розповіла породілля Роксолана Довгопола.

В перший день нового року в обласному перинатальному центрі народилися 5-ро дітей. Це на двох немовлят більше, ніж минулого року. Про це розповів директор центру Віктор Овчарук.

“Минулого року народилося 1 954, в цьому році 1 948. З них в нас народилося 44 двійні протягом року. Дуже багато було в нас передчасних пологів. Ми сподіваємось, що все-таки війна не вплине на народжуваність, бо українці повинні народжуватися, нація має рости”.

Під час тривоги у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик

Віктор Овчарук. Фото: Анастасія Кисіль/Суспільне Тернопіль

Під час тривоги у новорічну ніч в Тернополі народився хлопчик