Головна Новини “Я вірила, що ти все зможеш”: дівчинка зі Збаражчини перемогла рак

“Я вірила, що ти все зможеш”: дівчинка зі Збаражчини перемогла рак

Пройшовши довгий і нелегкий  шлях, переживши пересадку кісткового мозку,  маленька  Анна Сівак із Зарубинців Збаразької громади Тернопільського району зуміла побороти страшну хворобу – рак. 

– Я знала, що ти все зможеш…я вірила,що ти переможеш, моє золотко. Твій переможний дзвіночок і святкова виписка з ТКМ. Я знала і вірила в тебе, моя дівчинка, вірила як ніколи і ні в що в своєму житті. Я завжди йшла впевнено до мети, бачила ціль і йшла до неї – але ти, ти навчила мене бути ще сильнішою, повірити, що все можна пережити і пройти, головне на цьому шляху не впасти, а якщо і впадеш, то все ж таки підвестись. Ти навчила мене, що віра це найсильніше, що може бути в нашому житті, віра і щира молитва до Бога і впевненість в тобі. Хоч і були моменти, коли я просто здавалась від безсилля, що я тобі не можу нічим допомогти, тоді ти мило мені посміхалась, обіймала своїми рученьками і сили приходили самі, а я розуміла, що твоя ручка в моїй руці – це найбільша допомога для тебе і моя сильна віра в свою дитину, – пише у Фейсбуці Христина Сівак, мама дівчинки.

Донором Анни стала її сестричка-двійнятко Марія. «Дві донечки-героїні» – так називає тепер мама своїх дівчат. 

Христина Сівак, пройшовши тяжкихй шлях лікування Анночки, вирішила стати донором кісткового мозку і вже відправила свої ДНК для внесення їх у реєстр.

– Ви також можете врятувати комусь життя, ставши донором, адже трансплантація  в Україні розвивається і в нас є лікарі, які хочуть рятувати діток і дорослих. Я в цьому переконалась, – написала жінка.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here