Головна Новини Янукович хоче захистити дітей від Інтернету

Янукович хоче захистити дітей від Інтернету

діти

дітиПрезидент України Віктор Янукович дав доручення Уповноваженому Президента з прав дитини Юрію Павленку створити міжвідомчу робочу групу для вироблення національної системи контролю захисту дітей від інформації на телебаченні, радіо та в Інтернеті, яка шкодить здоров’ю і розвитку дитини, пише ЗІК
Про це Юрій Павленко заявив за підсумками участі у роботі круглого столу з питань дитячого телерадіомовлення та захисту дітей від негативної інформації, який відбувся у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, – інформує прес-служба Президента.

За словами Юрія Павленка, в останні роки швидкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій спровокував активну суспільну дискусію щодо негативного впливу ЗМІ, зокрема телебачення, на морально-психологічний стан дітей. Для вирішення цього питання необхідні консолідовані дії влади, галузевих об’єднань і громадських організацій, ЗМІ, батьків. «Телебачення сьогодні відіграє значну роль у житті дитини. Наше головне завдання – забезпечити для неї якісне телевізійне мовлення, яке допомогло б всесторонньому розвиткові дитини, формувало правильну систему цінностей та переконань. Телебачення, радіо та Інтернет повинні пропагувати добро, сімейні цінності, потяг до знань, спілкування та здорового способу життя. Це позиція глави держави», – наголосив Уповноважений Президента.

Натомість, зазначив Ю. Павленко, телепрограми та фільми нерідко формують у дітей хибні уявлення та переконання про життя. «Глава держави переконаний, що наші діти потребують гарантії безпеки свого життя і розвитку. Необхідно захистити дитину від шкідливої інформації на телебаченні, радіо, в Інтернеті – такої, що містить сцени насильства, дискримінації, незаконних дій, жахів та еротики, пропагує вживання алкоголю, тютюну, наркотиків», – підкреслив Уповноважений Президента України з прав дитини.

Круглий стіл проводився з метою аналізу стану дитячого телерадіомовлення, визначення шляхів захисту дітей від впливу негативної інформації та в цьому контексті – завдань на 2012 рік. Захід був організований Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення спільно з Громадською радою, що діє при цьому органі, та Міжнародною громадською організацією «Інтерньюз Україна». У роботі круглого столу також взяли участь представники органів влади, галузевих об’єднань, телеканалів та дитячих програм на телебаченні й радіо, громадських організацій, що опікуються питанням захисту дітей, міжнародних організацій та ЗМІ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here