Головна Новини Янукович думає кого завтра звільнити

Янукович думає кого завтра звільнити

Льовочкін

ЛьовочкінПрезидент України Віктор Янукович працює над питаннями кадрових змін у Кабінеті міністрів. Про це у вівторок, 1 листопада, заявив журналістам глава президентської адміністрації Сергій Льовочкін.

Відповідаючи на питання, чи слід очікувати після завтрашнього розширеного засідання Кабміну за участю В.Януковича кадрових змін, С.Льовочкін відповів: «Президент працює над цим». При цьому голова АП відмовився називати конкретні прізвища, сказавши, що найближчим часом це стане відомо.

С.Льовочкін також повідомив, що найближчим часом голова держави визначиться з кандидатурою на посаду прем’єр-міністра Криму.

Як повідомляло ZN.UA, про намір В.Януковича взяти участь у засіданні Кабміну 2 січня стало відомо у п’ятницю, 28 жовтня. За інформацією джерел ZN.UA, не виключені кадрові рішення. Зокрема в зоні ризику опинилися: міністр освіти Дмитро Табачник, міністр оборони Михайло Єжель, міністр культури Михайло Кулиняк та міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко. Окрім того, як повідомило джерело, втратити посаду може міністр фінансів Федір Ярошенко, перевірка діяльності якого триває вже другий місяць.

За інформацією ZN.UA, під час останнього засідання комітету з реформ голова адміністрації президента Сергій Льовочкін розкритикував присутніх за те, що виконавчою владою виконується не більше 30% розпоряджень президента і реалізовується приблизно така сама частина ініціатив. При цьому С.Льовочкін підкреслив, що саме В.Янукович, як глава держави, повинен формувати порядок денний для країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here