Головна Новини Як тернопільські абітурієнти складали ЗНО з математики?

Як тернопільські абітурієнти складали ЗНО з математики?

В Україні стартувала основна сесія здачі ЗНО, яка завершиться наприкінці липня. Вчора, 25 червня, тернопільські абітурієнти складали перший іспит з математики.

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації в Україні, цьогоріч для учасників не проводилося пробне ЗНО, відтак підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання відбувалася дистанційно.

Як наголосила начальник управління освіти і науки Ольги Похиляк, в Тернополі на тестування з математики зареєструвалося 1857 учнів, проте на здачу екзамену з’явилось 1677 абітурієнтів. Перед початком тестування всі учасники ЗНО пройшли температурний скринінг та були допущені до здачі іспиту.

Самі ж пункти тестування у Тернополі були обладнані дезінфекторами для рук, а під час екзамену учасники дотримувалися в аудиторіях відповідної дистанції.

Абітурієнти та батьки, які прийшли підтримати своїх дітей, перебували в засобах індивідуального захисту. Учасникам ЗНО також надавалися додаткові захисні маски, які потрібно було змінити через дві години роботи у приміщенні. Після здачі екзамену при виході з навчального закладу учні мали можливість утилізувати використані маски в спеціально відведених для цього урнах.

Нагадаємо, напередодні всім педагогам, що беруть участь в ЗНО, було проведено ПЛР – тестування на COVID-19.

До слова, 30 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.