![d4c56bb89b72c9ab43259c7a500c9260xl_5e0462cacefa0](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/d4c56bb89b72c9ab43259c7a500c9260xl_5e0462cacefa0-640x480.jpg)
Оприлюднили давню світлину з минулого століття, на якій зображено, чим колись ловили рибу на Тернопільщині на сатйі Тернополяни.
Так, об’єктив фотоапарата у 1936 році «піймав» на водоймі біля села Бережці двох чоловіків та, вочевидь, їхні рибацькі причандали – старовинні снасті. Автор світлини – фотограф H.Poddębski. Давній знімок оприлюднили у Фейсбук-спільноті «Кременець і околиці».
На фото можна побачити, що на землі біля ніг чоловіків лежать чотири риболовні сітки середнього розміру. Окремі з них частково прикриті гіллям. Снасті не схожі на теперішні, мають конусну форму та міцно з’єднані по вертикалі. А місцеві жителі зазначають, що колись такими знаряддями для лову користувалися не тільки у Бережцях.