Головна Новини Як працівники Тернопільського МРЕВ до пенсії готуються

Як працівники Тернопільського МРЕВ до пенсії готуються

Минув місяць з часу останньої публікації «Автомайдану» про «любих друзів» автомобілістів – працівників МРЕВ. Хтось подумав, що «Автомайдан» дав собі спокій, хтось повірив у те, що пропиває хабарі.

–         Насправді ми гадали, що публікацій про статки посадовців МРЕВ вистачить для того, щоб вони написали заяви і спокійно доживали на «наколядовані» гроші. Та хіба мова про порядних людей? – розповідає заступник голови ГО «Автомайдан Тернопіль» Юрій Остап’юк.

Тому сьогодні продовжуємо серію публікацій.

Сьогодні ми вам продемонструємо як готуються працівники МРЕО до пенсії. Це місце знає багато автомобілістів Тернополя. Об’їзна дорога  в районі масиву Дружба, заправка БРСМ а за нею непримітна будова і шматочок землі.  Ріелтори оцінюють це місце як недешеве. За площею трохи менше, ніж приміщення МРЕВ на Бережанській. Шмат землі не дуже подібний на автодром. Невже ДАІ переносять?  Ні. Ця будова належить «героям» наших попередніх публікацій –  Сергію Солтису, Віктору Боднарчуку, Миколі Мазуру(начальник МРЕВ). Ліцензію ж на автошколу отримував у Києві їх тихий непримітний друг – Святослав Федорович Вишневський, який, до речі,  займається сертифікацією автодромів для автошкіл міста.

WP_20140402_002 WP_20140402_003 WP_20140402_004

Тепер цікаво. Болото біля недобудованої автошколи вже сертифікований автодром  чи ще ні? Непогана допомога до виходу на пенсію. Хлопці, може, вже час?

2 КОМЕНТАРІ

  1. Все про них вірно-але чи цей автомайданівець сам живе в гуртожитку і керує авто ДЕУ-?нехай розскаже

  2. Вишневський то дуже витончений чоловічок, з МРЕО зробив золоте дно для себе любимого

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here