Головна Новини Як покращують умови навчання для дітей Тернопільської області

Як покращують умови навчання для дітей Тернопільської області

Важливим завданням для органів виконавчої влади – створення якісних умов для навчання й виховання учнів і студентів.

Як повідомили у департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА, впродовж літнього періоду за кошти місцевих бюджетів, спонсорські та благодійні надходження в усіх навчально-виховних закладах відремонтували класні кімнати, приміщення загального користування (коридорів, майстерень, їдалень). Значну увагу звернули на упорядкування спортивно-ігрових майданчиків.


До початку 2015/2016 навчального року відремонтовано 150 приміщень (вікна, двері, підлоги, фасади), 48 покрівель, 19 систем опалення та теплотрас.

Підвищують ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів і зменшення споживання природного газу та переведення у 2015 році на альтернативні види палива  котелень/паливних. Уже переведено  котельні 12-ти закладів освіти.

Значний обсяг робіт реалізовано для впровадження у закладах освіти області енергозберігаючих технологій. За 10 місяців поточного року проведено заміну 1840 вікон та 570 дверей на енергозберігаючі пластикові. Великий обсяг таких робіт виконується в рамках реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Уведено в дію добудоване приміщення загальноосвітньої школи в   с. Бедриківці Заліщицького району. В 2016  році заплановано завершити роботи зі спорудження нового приміщення школи у с. Соколів (126 уч.місць) Теребовлянського, плавального басейну для Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, реконструкції з добудовою приміщень школи у с. Оришківці Гусятинського, гімназії м. Заліщики, покращення матеріально-технічної бази (заміна даху) дошкільного закладу № 1 м. Зборова. На ці роботи передбачено 27,7 млн. грн. коштів Державного фонду регіонального розвитку в нашій області та 3,1 млн. грн. коштів місцевих бюджетів. На даний час область отримала на розвиток освіту галузі 22, 1 млн. грн., із них освоєно біля 12,6 млн. грн.

         За кошти обласного бюджету розпочали  будівництво очисних споруд у Новосільській школі-інтернаті (вартість робіт складає орієнтовно 1, 67 млн. грн.), ведуться роботи  із реконструкції будівлі обласної  комунальної психолого-медико-педагогічної  консультації  (вартість робіт 680 тис. грн., у 2015 році передбачено 350, 0 тис. грн.), санації  будівлі головного корпусу  Бережанської  школи-інтернату І-ІІІ ступенів  з поглибленим вивченням   трудового навчання  (вартість робіт 365 тис. грн., у 2015 році передбачено  75 тис. грн., роботи велися у 2014 році – 205 тис. грн.), замінено  покрівлі  даху спального та навчального корпусів Заліщицького обласного  багатопрофільного НРЦ (850 тис грн.).

Проводять роботи щодо забезпечення всіх навчальних закладів твердим паливом. При потребі у вугіллі та торфобрикетах на опалювальний сезон      5812 тонн, придбано і завезено 3011,9 тонн, що складає 52  відс. від потреби.

Роботи щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази закладів освіти тривають.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here