Головна Новини Як організувати бойкот продукції регіоналів: поради

Як організувати бойкот продукції регіоналів: поради

bojkotЧерез велику розпорошеність організувати їм бойкот в Тернополі буде досить нелегко. З великими продуктовими супермаркетами варіант один: роздача листівок під ними.

Але це буде дієво тільки за умови, якщо буде задіяно дійсно велику кількість людей і поліграфії, тобто потрібні немалі затрати і людських, і фінансових ресурсів, що, звичайно, нелегко. Крім супермаркетів є ще ринки і невеликі магазини та кіоски. З ринками ситуація приблизно та сама, а от з магазинчиками вже цікавіше: їх тримають підприємці, які самостійно вирішують, підходить їм та чи інша ТМ, брати її чи не брати у майбутньому. Тому говорити треба саме з ними, як з оптовиками. Обороти там звичайно не ті, що в “Сільпо”, але якщо відмови від підриємців почнуться більш-менш відчутні, то вже і оптовик-дистрибутор з часом буде зменшувати замовлення в компанії-виробника… Тобто шанси зробити відчутний удар по кишені ригів ростуть.

Це все справа не кількох днів, звичайно, швидше, кількох тижнів-місяця, але, при бажанні, все можливо  Що думаєте? Свої пропозиції залишайте у коментарях.
Радила Людмила Рубінець, http://news-te.blogspot.com/2014/01/blog-post_9.html?spref=fb

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here