Головна Новини Як зловживали у вотчині Надії Хоптян – результати аудиту

Як зловживали у вотчині Надії Хоптян – результати аудиту

hoptjanДержавною фінансовою інспекцією в Тернопільській області проведено державний фінансовий аудит ефективності виконання бюджету Гусятинського району за період з 01.01.2011 по 31.03.2014.

Результати проведеного аудиту засвідчили наявність низки проблем при формуванні та виконанні бюджету району та резервів збільшення його доходної бази. Зокрема, аудитом встановлено розрахункові втрати доходів бюджету на суму 224,9 тис. грн., неефективне використання бюджетних коштів – 262,2 тис. грн., резерви можливої економії бюджетних коштів в сумі не менше 877,54 тис. грн. та додаткових надходжень  на 292,8 тис. грн. в рік.

Так, у разі проведення модернізації мережі загальноосвітніх закладів району  можливі резерви вивільнення бюджетних коштів в сумі 351,7 тис. грн. в рік; не приведення штатних розписів загальноосвітніх навчальних та лікувальних закладів  району у відповідність до вимог чинного законодавства призвело до неефективного використання коштів районного бюджету у сумі більше 260 тис. грн.; забезпечення відповідності фактичного завантаження працівників лікувальних закладів нормативному дозволить ефективніше  використати  274,25 тис. грн.; використання вільних площ районної лікарні дозволить зекономити як мінімум 251 тис. грн. бюджетних коштів в рік.

          З метою залучення наявних резервів по збільшенню власних доходів місцевого бюджету, недопущення втрат фінансових і матеріальних ресурсів, покращення стану надання соціальних гарантій громадянам та більш ефективнішого використання бюджетних коштів, дослідницької групою розроблено та направлено районній державній адміністрації і органам місцевого самоврядування району низку пропозицій нормативно-організаційного характеру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here