Головна Новини Як житиме Тернопіль у “червоній зоні” роз’яснив Сергій Надал

Як житиме Тернопіль у “червоній зоні” роз’яснив Сергій Надал

Як житиме місто в умовах нового епідеміологічного зонування повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Тернополя Сергій Надал.

“У Тернополі з понеділка знову буде червоний рівень карантинних обмежень. Але це адаптивний карантин: батьки можуть обрати для своїх дітей дистанційне навчання або звичайне навчання у класі. Підприємства теж можуть обирати між роботою звичайною і дистанційною. Громадський транспорт курсуватиме містом у режимі спецтранспорту”, – написав мер.

Також він додав, що ми маємо звикати до нового життя в умовах епідемії коронавірусу.

“Кількість хворих зростає не лише у Тернополі. Бачимо, що дані статистики зростають по всій країні. Зараз наше завдання готуватися до похолодання. Ситуація з коронавірусом може погіршуватися з початком сезонних захворювань. Зараз наша мета – максимально підготувати лікувальні заклади”, – додав Сергій Надал.

Нагадаємо, що з 28 вересня у “червоній” карантинній зоні будуть міста Тернопіль та Бережани.

До помаранчевої зони потрапили: міста Кременець та Чортків, Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Монастирський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here