Головна Новини Як в приймальні ректора затримували секретарку з хабарем (подробиці)

Як в приймальні ректора затримували секретарку з хабарем (подробиці)

tnpuЯк вже повідомляв сайт Реально 22 травня близько 10 години  в приміщенні приймальні ректора ТНПУ імені Гнатюка секретар-стенографіст отримала частину грошей у сумі 600   гривень за вплив на викладача,  щодо здачі одного із заліків та екзамену. В одного із студентів жінка  вимагала 5000 гривень за успішне складання сесії.

За словами студента,  через цю посередницю від нього отримали гроші за здачу іспитів й інші викладачі вузу.Триває досудове розслідування.

Слідством встановлено, що впродовж травня секретар- стеногрофіст вузу повідомляла студентам що без її сприяння їм не вдасться скласти заліки, іспити та захистити курсові роботи.

“Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 369-2 КК України за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди  секретарем-стенографістом  від студента за вплив на викладачів університету” – повідомили у прес-службі прокуратури.

1 коментар

  1. Ректорат – один з основних розсадників хабарництва. “Послуга” за прийому викладача на роботу – підпис контракту – до 5000 доларів. Що має викладач робити перед сесією?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here