Головна Новини Які документи потрібно мати з собою на ЗНО

Які документи потрібно мати з собою на ЗНО

ЗНО

ЗНОУправління освіти і науки Тернопільської міської ради для осіб зареєстрованих на зовнішнє незалежне оцінювання 2012 року нагадує.

На вході до пункту тестування потрібно пред’явити наступні документи:
– Сертифікат, на якому обов’язково мають бути фотографія зареєстрованої особи та неушкодженаспеціальна номерна голографічна наліпка;
– паспорт або інший документ, що засвідчує особу, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
– запрошення-перепустку (17 квітня 2012 року Український центр оцінювання якості освіти надіслав запрошення-перепустки абітурієнтам Тернопільської області на адреси, які вказані під час реєстрації).
Якщо абітурієнт не отримав запрошення-перепустку поштою, то його можна роздрукувати з персональної інформаційної сторінки, розміщеної на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua.
Вхід до пункту тестування здійснюватиметься з 10.15 до 10.50 год. У випадку запізнення абітурієнтне допускається до пункту тестування.
У пункті тестування не можна користуватися будь-якими засобами зв’язку, пристроями зчитування, збереження та відтворення інформації, друкованими і рукописними матеріалами, а протягом часу, відведеного для складання тесту не можна мати при собі такі засоби чи матеріали. Їх наявність буде підставою позбавити абітурієнта права продовжувати роботу над тестом та анулювати результат.
Якщо в пункті тестування стосовно абітурієнта буде допущено порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, то він має право до виходу з пункту тестування подати апеляційну заяву про порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати складання тестів можна дізнатися зі своєї персональної інформаційної сторінки після їх офіційного оголошення з певного предмета. Якщо у абітурієнта є сумніви стосовно об’єктивності оцінювання його тестової роботи, то він має право надіслати апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього оцінювання на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох днів із моменту офіційного оголошення результатів з певного предмета.
Якщо абітурієнт не зможе взяти участь у тестуванні з певного предмета в основній сесії зовнішнього оцінювання з поважних причин, то матиме право, за рішенням регламентної комісії, пройти це тестування під час додаткової сесії. Для цього: протягом п’яти робочих днів (враховуючи день складання тесту) слід надіслати до регламентної комісії Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти відповідну заяву. Єдиним документом, який підтверджує факт хвороби у день тестування, є медична довідка форми 095/о.
Результати розгляду апеляційних заяв та заяв на додаткову сесію будуть розміщені на персональних інформаційних сторінках на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua).

Телефон гарячої лінії Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти: (0342) 75-09-75.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. в мене така ситуація…я загубив паспорт і тепер не знаю чи приймуть мене здавати зно зі свідоцтвом про народження(серія свідоцтва не вказана в сертифікаті)

  2. Я закінчила школу 1рік назад, і я нездавала ЗНО.Які мені подавати документи і куди їх подавати аби я могла його здати і вступити у вищий навчальний заклад.

  3. Якщо я вже являюся студенткою вищого навчального закладу,але хочу здати ЗНО,то як правильно зареєструватися і які документи потрібно подати?чи потрібно сповістити свій вуз про мою здачу ЗНО?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here