Головна Новини “Якщо працюватимемо, штрафуватимуть”: у Тернополі звернуться до Уряду з проханням дозволити роботу...

“Якщо працюватимемо, штрафуватимуть”: у Тернополі звернуться до Уряду з проханням дозволити роботу підприємств

У Тернополі, сьогодні, 7 вересня відбулася онлайн-нарада міського голови Тернополя Сергія Надала з місцевими підприємцями.

На зустрічі, підприємці відзначили, що неможливо працювати, оскільки з 7 вереся Тернопіль опинився в червоній зоні, то їхні заклади мають бути закриті, натомість від сплати податків їх ніхто не звільняє, пишуть Тернополяни 

Якщо ж працюватимь, то їх штрафуватимуть правоохоронці за роботу у червоній карантинній зоні.

Відтак, спільно з міським головою було прийнято рішення звернутися до Уряду щодо дозволу роботи підприємницької діяльності у Тернополі, навіть коли місто у червоній зоні, з дотриманням усіх карантинних вимог – дезінфекція, маски, дотримання дистанції.

Також під час наради було вирішено прийняти звернення до Укрзалізниці про продаж квитків зі станції Тернопіль та, щоб пасажири мали змогу не тільки вийти у потязі в Тернополі, а й зайти у нього.

На нараді обговорювали питання роботи шкіл  у місті.

На це міський голова заявив, що кожна школа в індивідуальному порядку разом з батьками вирішують яким чином діти ходитимуть у школу.

“У нас є обмеження по фінансуванню щодо оплати праці вчителів, тому ми не можемо вимагати від них сидіти весь день у школі вчити дітей у три зміни”, – відзначив Сергій Надал”.

https://www.facebook.com/watch/?v=756370465187966&extid=xuvRZPD0TwvfNGQI

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here