Головна Новини Якщо не буде світла, 24 листопада у Тернополі не працюватимуть заклади освіти

Якщо не буде світла, 24 листопада у Тернополі не працюватимуть заклади освіти

Якщо не буде світла, 24 листопада у Тернополі не працюватимуть заклади освіти, а замість тролейбусів курсуватимуть автобуси

Станом на 21.00 год. відновлено роботу усіх об’єктів каналізації. Також відновлено роботу водопровідних насосних станцій. Проте специфіка водопостачання зумовлює необхідність поступового підвищення тиску, тому не в усіх споживачів вода появиться одразу. Зокрема мешканців верхніх поверхів багатоповерхівок можуть отримати воду за декілька годин.

Звертаємося до батьків, що за умови, якщо електропостачання не відновлять до ранку, 24 листопада, у Тернополі садочки, школи та ПТУ не працюватимуть. У випадку, якщо електропостачання буде, заклади освіти працюватимуть відповідно до розкладу роботи.

Щодо громадського транспорту, то, у випадку відсутності електропостачання, замість тролейбусів на маршрути вийдуть автобуси.

Станом на 21.00 год. працює котельня на вул. Лесі Українки. Щодо інших котелень, то поступово відновлюється їхня робота впродовж трьох годин після підвищення напруги до необхідної величини.

Джерело: Тернопільська міська рада