Головна Новини «Якщо маєте пістолет, то застрільте його! Будете мати спокій і ви, і...

«Якщо маєте пістолет, то застрільте його! Будете мати спокій і ви, і я» – Барна про стосунки із тещею

“НАЙКРАЩІЙ ТЕЩІ – 80!  «БАБА ЯГОДКА ОПьЯТЬ” – пост під такою назвою оприлюднив у соцмережі народний депутат Олег Барна. Нардеп повідомив,  що його дорогій тещі виповнилося 80 років. “Моя бойова подруга”, – ніжно називає тещу нардеп.

“Моя бойова подруга по життю: розмови по телефону із правоохоронцями, працівниками СБУ під час моєї правозахисної, громадської (безкоштовної діяльності-це на замітку так званим теперішнім громадським активістам) було її обов’язком, присутність із сльозами на судах після затримань мене правоохоронцями за захист прав на зарплату (котру не платили 7 місяців) та лікування і зятя, і внуків є її обов’язком. Ії фраза до правоохоронців: «Якщо маєте пістолет, то застрільте його! Будете мати спокій і ви, і я,» відшивала співрозмовників моментально. 


Від зятя теща отримала квіти, торт і фартух із пам’ятним написом. Та взагалі найкращим її дарунком я є сам. Побажав ще вибавити правнуків. Подякував за дочку, а мою дружину, матір моїх двох синів, котрі є гордістю родини Барнів, котрі будучи студентами, вже працюють. Побажання родичів довгих років дійшло до закінчення шкали часу, тому я обмежив її безсмертя. За 26 р. життя під одним дахом теща «попила» не мало моєї крові. Але я почуваюся добре, навіть у депутати вибився на тещених пирогах. Отож, як медик, моя теща, Марта Степанівна, сумлінно виконувала роль медичної п’явки, котра позбувала мене тільки дурнуватої крові. Слава ТЕЩІ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here