![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-2-640x480.jpg)
Хорошу новину повідомив у ФБ міський голова Тернополя Сергій Надал та привітав юних обдарованих учасників танцювального колетиву.
“Юні учасники танцювального колективу “EURODANCE”продовжують представляти Україну закордоном. Вітаємо танцюристів з чудовими результатами на танцювальному конкурсі 3° GRAND PRIX CITTA’ DI FOLLONICA 2023, який відбувся в Італії. Бажаємо нових досягнень і дякуємо наставникам. Молодці!”
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-1.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/3.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/5.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/6.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/7.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/8.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/9.jpg)