![230717899_2935866090007095_2053513179067531286_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/230717899_2935866090007095_2053513179067531286_n.jpg)
Наймолодший картингіст України чортків’янин Едуард Петришак здобув призове – третє – місце на ІІ етапі Кубку України з картингу, який відбувався з 31 липня по 1 серпня у Києві на картодромі «Чайка».
Хлопець вже давно відомий чи не на всю Україну. Едуард сів за кермо іграшкового авто в 2,5 роки. Малюк так впевнено тиснув на газ, що вже в 4 роки отримав можливість покататися на справжньому карті, і з тих пір не може прожити і дня без гонок. Батькам навіть довелося купити дитині власний карт.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/229659334_2935866053340432_7168599110084649183_n-scaled.jpg)
Едуард вже виступає в заїздах разом з дорослими спортсменами, постійно готуючись до нових змагань. На трасі він ганяє зі швидкістю до 60 км /год.Вітаємо Едуарда та його батьків із черговою звитягою і бажаємо за жодних обставин не зупиняючись на досягнутому!
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/230587717_2935866073340430_7065461310940745356_n-scaled.jpg)