Головна Новини Юний художник із Кременця продає малюнки і допомагає ЗСУ

Юний художник із Кременця продає малюнки і допомагає ЗСУ

Юний українець підтримує захисників. Тринадцятирічний Денис Зозуля юний художник. Він малює патріотичні картини в стилі аніме. Нещодавно хлопець вирішив створити аукціон та продати свої роботи. А всі виручені кошти задонатити на потреби ЗСУ.

Хлопець малює із самого дитинства. Любов до творчості успадкував від мами, вона також художниця. Створювати патріотичні малюнки Денис почав 2 місяці тому. Створює підліток патріотичні картини у стилі аніме, повідомляє Тернопіль 1

Каже, ідеї до створення своїх малюнків бере з подій, які зараз відбуваються на території України. Усе побачене хлопець одразу намагається відтворити на папері, передаючи свої емоції.

Особливістю його робіт є очі, через них Денис намагається передавати біль та страх або навпаки, доброту та щастя зображеного героя. Мама хлопчика Ольга зізнається, пишається сином та підтримує його в усіх починаннях. Розповіла нам, що ініціатором  аукціону був брат хлопчика. Він підказав ідею, як можна допомогти українській армії та наблизити її до перемоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here