Головна Новини Юна тернополянка перемогла на Всеукраїнському конкурсі етноблогерів

Юна тернополянка перемогла на Всеукраїнському конкурсі етноблогерів

Тернопільська 6-класниця Магдалина Липовецька здобула перемогу на Всеукраїснкьому конкурсі етноблогерів.

Дівчині вручили відзнаку імені Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса. Магдалина перемогла у віковій категорії 10-13 років, пише «5 канал».

В Тернополі дівчинка є вихованкою місцевого осередку Спілки Української Молоді в Україні, а також відвідує музичну школу.

«Я до конкурсу взагалі не мала блогу, не мала Instagram, їздила до бабусі в село і на горищі знайшла дуже багато старих етноречей», – розповіла Магдалина.

Усі блогери в межах конкурсу своїми дослідженнями ділилися в соціальній мережі Instagram. У відеоблогах діти та підлітки розповідали про історії своїх родин, сімейні реліквії, предмети традиційного українського побуту, а ще регіональні діалекти, кулінарні традиції та вишиті сорочки, пишуть Тернополяни

До визначення переможців, окрім відомих етнографів, фольклористів та музеєзнавців долучилися і близькі героя Небесної Сотні Олександра Капіноса – його мама та наречена.

Опісля нагородження, учасники разом із батьками відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, де їм провели екскурсію. Конкурс на здобуття відзнаки імені Олександра Капіноса проводять уже третій рік поспіль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here