Головна Новини Юна співачка з Тернопільщини підкорює українську сцену

Юна співачка з Тернопільщини підкорює українську сцену

Тепло, щиро, задушевно співає десятирічна Наталя Борсук з Великої Березовиці, що цього року йде у 5 клас Тернопільської ЗОШ №8.

Незважаючи на юний вік, у дівчинки вже є п’ять кліпів з українськими піснями (перший, «На Різдво», записала ще у 6 років). Талант отримала генетично – дуже гарно співає її дідусь Сергій та мама Олена.

У репертуарі юної співачки – майже 50 пісень про Україну, батьків, природу. Зокрема, Наталі Бучинської «Україна – це ми», Надії Гураль «Рідне місто», Ольги Монастирської «Долиною туман» на інші.

Вона – постійний учасник і переможець різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Останнім часом брала участь у конкурсі «Міні-міс Тернополя», де виборола звання «міні-міс талант» та «Карооке без кордонів». Її наставниками є Леся і Борис Бурміцькі, які очолюють творчу студію «Мікст», що відвідує чимало талановитих дітей.

Наталя Борсук мріє про професійну сцену, а з осені йде до музичної школи, хоче опанувати гру на фортепіано.

Батьки підтримують талановиту дочку, дбають, щоб у неї були гарні сценічні костюми, професійні педагоги. Цього літа з дідусем та бабусею Наталя побувала на мальовничому Закарпатті. Гори Карпати, річки-потічки надихнули її творче серце на виконання мелодійної пісні, яку дівчинка планує представити публіці у скорому часі.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

газета “Свобода”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here