Тимошенко з політичної мучениці зроблять Нобелівським лауреатом?

Тимошенко«БЮТ-Батьківщина» висуває Юлію Тимошенко кандидатом на присудження Нобелівську премію миру. Про це повідомила народний депутат, глава комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська, передає «Інтерфакс-Україну».
У поширеному в четвер повідомленні прес-служби депутата, Королівська підкреслила важливість того, щоб «весь світ позначив свою позицію щодо знущань над невинним людиною».
«Юлія Тимошенко — символ демократії в Україні. І я вважаю, що Нобелівський комітет і країни Європи допоможуть переломити нинішню ситуацію. Дуже важливо, щоб української влади весь світ позначив завдання № 1 — звільнення несправедливо засудженої людини, над яким, до того ж, сьогодні продовжують знущатися «, — цитує слова Н. Королевської її прес-служба.
«Заслуга Юлії Тимошенко — в тій активної політичної позиції, яку вона зайняла. Вона пройшла Майдан, запустила демократичні процеси в країні, опинилася за гратами як лідер опозиції. Все це робить її гідною Нобелівської премії світу «, — сказала Н. Королевська.
Вона також додала, що документи вже підготовлені і направлені до Нобелівський комітет.
«Ми провели необхідні переговори, відправили звернення до комітету. Процедура присудження цієї премії дуже складна, але ми готові її пройти «, — підкреслила народний депутат.
Нобелівська премія миру — нагорода за досягнення в галузі зміцнення миру, щорічно присуджується Нобелівським комітетом в Осло.
Останні дві Нобелівські премії миру були вручені китайському опозиціонеру Лю Саобо, який перебував на той момент за гратами, і президенту США Бараку Обамі, який удостоївся премії менш ніж через рік після початку свого правління.

Категорії: Новини

Теги: ,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: