Головна Новини Що приховує від чоловіка та людей Надія Хоптян?

Що приховує від чоловіка та людей Надія Хоптян?

Надія Хоптян
Мріє перша леді виступати з найвищої трибуни, а поки що....

 

Надія Хоптян

Не зважаючи на чітку вимогу українського законодавства, голова Гусятинської районної ради Н.Хоптян не оприлюднила декларації про майно та доходи за 2011 рік ні в районній газеті, ні в жодному обласному виданні.

Чому пані Хоптян приховує свої доходи? Мабуть, тому, що вона заробляє найбільше серед усіх голів райрад Тернопільщини. Її заробіток склав 132989 гривень, з яких 108449 гривень – заробітна плата і ще 19539 гривень – матеріальна допомога. (До речі, 5000 гривень пані Хоптян отримала за Почесну грамоту Кабміну). Загалом ця сума всього лиш на 684 гривні менша, ніж у її чоловіка – губернатора Тернопілля.

Для порівняння: голова районної ради сусіднього Теребовлянського району Василь Попко не посоромився оприлюднити своєї декларації. Він заробив у 2011 році на такій же посаді, як і Надія Хоптян, 64388 гривень. Голова райради не меншого за Гусятинський – Зборівського району Віктор Тарковський в 2011 році, згідно із оприлюдненою декларацією, заробив 79020 гривень. При цьому керівником району він працює вже друге скликання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here