Головна Новини Щойно запалили головну ялинку християн у Ватикані

Щойно запалили головну ялинку християн у Ватикані

Ватикан Ялинка

Ватикан ЯлинкаСьогодні на головній площі Ватикану розпочались урочистості – відкриття головної Різдвяної ялинки. Нагадаємо, головну ялинку у Ватикан та ще 40 менших привезли зі Львівщини та Закарпаття, передає ZAXID.NET

Ялинки прикрасили іграшками, які виготовили народні майстри, а також тими, що надав Львівський склодзеркальний завод. Щойно головну красуню засвітили, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як передають очевидці, на площі зібралось більше 10 тис осіб. Більшість з них – це українці.

Зараз на площі у Ватикані виступає Львівська чоловіча хорова капела «Дударик» та Ватиканський оркестр. А розпочалось усе дійство з параду львівських звіздарів.

Нагадаємо, ялинку, що встановлена на пл. св. Петра, привезено із Закарпаття. Її довжина 30 м. Прикрашають її 257 дерев’яних іграшок народних митців та понад 2 тис. скляних іграшок Львівського дзеркального заводу.

Також сьогодні делегація з України зустрілась зі Святішим Папою Римським Бенедиктом XVI. Делегацію очолив віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков, а до її складу увійшли керівники Львівської та Закарпатської областей. Міський голова Львова Андрій Садовий під час урочистої аудієнції запросив Папу Римського відвідати Львів та попросив благословення для всіх мешканців міста Львова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here