Тернополянин Ростислав Яцків, який нещодавно описув свої враження від їзди львівською частиною траси Львів Тернопіль, знову там потрапив у халепу.
Продовження баталій у стилі колесо-яма на трасі Тернопіль-Львів-Тернопіль.
Буду відвертим – цей поєдинок я програв 3:0 на користь ЯМИ  🙁 
Нещодавно я уважно читав матюкливий  😉 пост Тарас Ковальчук і сьогодні я його підтримую на всі 90%…
Стан доріг, завишене та не якісне світло в авто – це мізерна але дуже травматична частина автомобільного життя. Повертаючись із Львова до Тернополя осліплений прожекторами псевдо-фури (5 тонн) із наліпленими галогенками в три ряди, уникаючи вльоту в яму розміром з колесо вскочив у меньшу ямку, яка всеодно зробила свою чорну справу… І це сталося за 5 км до м.Золочів що на Львівщині.
…нещодавно, за три дні мені довелося наїзди 500 км і я жодного разу не мав пригод а сьогодні за 130 км я мав пригоду на всі 100%. І тих 500 я їхав із середньо швидкістю 100 км/год а тут лише 60 км/год і маю втрати на кругленьку суму. Різниця у країнах, Польща і Україна.
Цей пост мав би завершитися фоткати зігнутого диску але є ще одне но… коли я докотився до автозаправки ОККО і попросив любий варіант підкачати колесо, то чарівна касир сказала, що вони такої послуги не надають а компресор є на втозаправці іншої компанії за 1 км.
Я дуже поважаю брендовані автозаправки WOG та ОККО і поважаю їх за якість але у цьому випадку вийшло навпаки. Невже складно поставити компресор для підкачки? Це ж мізер але який приємний щоб не діставати все із багажника для заміни колеса. Якби підкачав то доїхали б до шиномонтажу а так вже ризикував до Тернополя.
P.S. … тре купляти танка!!!”
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: