Головна Новини Щоб підготувати місто до зими вирішили вкрасти пісок?

Щоб підготувати місто до зими вирішили вкрасти пісок?

карєр2 жовтня о 15 годині в залі Будинку Культури Кременця на звіті міського голови, за перший “ювілейний” період членами Народної ради  було поставлене запитання про підготовку до зимового періоду.

Суть запитання полягала в тому, чи розуміє міський голова та його перший заступник те, що необхідно заготовити пісок та сіль для забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період. Відповіді як від одного так і другого були на зразок “не вчіть нас жити”. Але сталось так, як і мало статись з такими поглядами на свої обов’язки.

30 жовтня, зрозумівши, що все таки у зимовий період може випасти сніг, хлопці “взялися до роботи”. Брутально та примітивно вирішили вкрасти пісок для міста — відправили техніку у Великі Млинівці та розпочали бурхливу діяльність. Сьогодні цими керівниками зайнялась Державна екологічна інспекція у Тернопільській області. По закінченню перевірки матеріали будуть направленні в правоохоронні органи, якими в свою чергу буде проведена перевірка проведення коштів з бюджету за вкрадений пісок, а також оцінені збитки, завдані навколишньому середовищу

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here