Головна Новини Щоб відбудувати Україну: на Тернопільщині розширять підготовку будівельників

Щоб відбудувати Україну: на Тернопільщині розширять підготовку будівельників

На Тернопільщині планують розширити підготовку робітників у професійно-технічних закладах. Зокрема, збільшать держзамовлення на будівельні спеціальності. Пов’язано це із потребами у післявоєнному відбудовуванні країни.

Кабінет Міністрів спростив процедуру погодження регіонального замовлення. Відтепер усі заклади професійної освіти надають свої пропозиції в управління чи департамент освіти і науки військових адміністрацій і їхнє погодження відбувається без регіональних рад, лише розпорядженням начальника військової адміністрації, пише ЗЗ.

“Регіональне замовлення — це погодження на діяльність до вступу кваліфікованих робітників. Регіональне замовлення затверджувалося регіональною радою. Далі видавалося розпорядження голови, тоді заклади освіти мали можливість набирати тих спеціалістів, які були погоджені регіональною радою. Нині ми маємо зміни до Кабінету Міністрів, де спрощено процедуру регіонального замовлення. Заклади освіти подають свої пропозиції до управління освіти і науки області, їхнє погодження відбувається без регіональних рад”, – зазначила начальниця управління освіти і науки області Ольга Хома.

Додамо, заклади професійної освіти мають подати усі пропозиції до 20 червня, які мають бути затверджені до 1 липня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here