Головна Новини Щиро вірив у Перемогу: на Кременеччині попрощалися з молодшим сержантом Василем Сіморою

Щиро вірив у Перемогу: на Кременеччині попрощалися з молодшим сержантом Василем Сіморою

Кременеччина втратила ще одного захисника – молодшого сержанта Сімору Василя Анатолійовича, 14 червня 1979 року народження, жителя с.Весела Кременецької міської територіальної громади.

Командир 2 розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення 1 батальйону оперативного призначення військової частини А**** Західного ОТО Національної гвардії України загинув 29 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в ході стрілецького бою, мінометного та артилерійського обстрілу противника в Запорізькій області, повідомили в Кременецькій РДА.

Надійний товариш, завжди готовий підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували, таким його виховали батьки. Добрий, щирий, працьовитий, чудовий чоловік і батько…

Він боровся за волю і свободу нашої держави під час АТО/ООС та широкомасштабного вторгнення російської федерації. І щиро вірив у те, що Перемога прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – власне життя.

Коридором шани зустріли захисника мешканці району, представники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, командування та військовослужбовці.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Героя.

Вічна пам’ять, шана і слава захиснику України!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here