Головна Новини Ще тепле тіло матері знайшли на узбіччі дороги: на Тернопільщині трапилося моторошне...

Ще тепле тіло матері знайшли на узбіччі дороги: на Тернопільщині трапилося моторошне вбивтсво

Масивна крововтрата, внутрішня кровотеча, синці тулуба, рук та ніг, садна на тілі та обличчі – причина смерті тридцятидев’ятирічної уродженки Молдови.

Тіло жінки з тілесними ушкодженнями на узбіччі дороги в одному із сіл Лановецького району виявили її родичі. За словами правоохоронців, загибла разом з двома доньками жила у Кременці. На прожиття заробляла тим, що їздила містами України та приймала замовлення на чистку пір’я.

Більшу частину проводила у автівці, яка слугувала і приміщенням для роботи. Часто їздила додому у Молдову. Як розповідає одна з доньок загиблої, минулого тижня мама повернулася на Тернопільщину, але жінки посварилися і вона поїхала. Куди саме – не сказала. Майже п’ять днів родичі не знали, де знаходиться мама. В ніч з 16 на 17 листопада до дівчат зателефонував дід з Молдови і повідомив, що щойно говорив з їхньою мамою.

Жінка була стурбована і заявила про те, що її життя у небезпеці і її везуть в бік Лановеччини. Родичі поїхали шукати жінку. Її ще тепле тіло вони знайшли на узбіччі дороги в Лановецькому районі і завезли в райлікарню. Проте медики констатували лише смерть. Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно статті 121 частина 2 ККУ – Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, що спричинило смерть потерпілого. Працівники поліції встановлюють причини смерті жінки та осіб, причетних до нанесення їй тілесних ушкоджень, а також перевіряють слова родичів. ©

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here