![284285142-478986514059211-1888450596049323769-n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/284285142-478986514059211-1888450596049323769-n-640x480.jpg)
Чергові два автомобілі отримав Добровольчий батальйон «ОДЧ Карпатська Січ».
Про це повідомив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.
– Наші хлопці та дівчата на передовій продовжують знищувати ворожу орду та наближати Перемогу України! А ми — допомагати їм з необхідною технікою! «Колеса» на війні дуже потрібні, бо це – мобільність наших воїнів. Нехай Господь береже всіх Українських Захисників і Захисниць! А ці автомобілі — добре служать нашим воїнам! Слава Україні! – наголосив Михайло Головко.