Головна Новини У СІЗО на Тернопільщині порушують умови утримання в’язнів

У СІЗО на Тернопільщині порушують умови утримання в’язнів

Прокуратурою Тернопільської області із залученням фахівців контролюючих органів проведено перевірку стану додержання адміністрацією Чортківського СІЗО УДПтС України в області конституційних прав і законних інтересів громадян та матеріально-побутових умов тримання та медико-санітарного забезпечення осіб у слідчому ізоляторі, про це повідомив Старший помічник прокурора області Сергій Мельник.

У ході перевірки Прокуратурою із залученням фахівців контролюючих органів виявлено окремі порушення прав ув’язнених та засуджених щодо отримання посилок і передач. Також не дотримуються правиіл медико-санітарного забезпечення. Зокрема йдеться про порушення Законів України «Про захист прав споживачів» і «Про охорону праці».
За наслідками перевірки, з метою усунення виявлених порушень і недоліків, прокуратурою області внесено подання начальнику УДПтС України в області.

 

1 коментар

  1. Можновладці, очевидно, розуміють, що їх чекає після виборів, тому покращують “соціальні та побутові” умови в місцях свого майбутнього “проживання” вже сьогодні=)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here