Головна Новини Шахраї розсилають фейкові повідомлення та викрадають кошти 

Шахраї розсилають фейкові повідомлення та викрадають кошти 

кредити

SMS-повідомлення про виплату матеріальної допомоги отримала мешканка обласного центру. Потерпіла перейшла за посиланням та втратила власні гроші.

Ресурс запросив ввести персональні дані та номер банківської картки для зарахування грошей. Ніяких прибутків жінка  не отримала, натомість вже через декілька годин з її картки було списано понад 5 тисяч гривень. Невідомий зловмисник розрахувався за товар в інтернет-магазині.

Тернополянка звернулася з заявою в поліцію. За фактом шахрайства розпочато кримінальне провадження.

Нагадуємо: щоб не потрапити на вудку кіберзлочинців, достатньо пам’ятати про базові правила  — встановлювати додатки лише з офіційних джерел, не переходити за посиланнями та у жодному разі не вводити особисті дані чи дані платіжних карток на сумнівних сайтах.

Не вірте обіцянкам отримати “легкі” гроші, яких ви не очікували (надбавки до зарплати, пенсії, соцвиплати; грошові призи або “компенсації від держави”).

Пам’ятайте, що тризначний код безпеки або код CVV2 / CVС2 потрібен тільки для проведення оплати послуг чи товарів в Інтернеті. Ніхто сторонній, ким би він не представився, не має права знати цей код. Інакше у нього з’явиться можливість перевести гроші з вашої картки або сплатити нею велику покупку в Інтернет-магазині.